Zwizualizuj swoje odnowione wnętrza

Przeprowadzanie remontu wiąże się ze stresem spowodowanym m.in. brakiem pewności, że nowe kolory ścian będą pasowały do mebli oraz charakteru pomieszczenia. Teraz możesz jednak uniknąć błędów i zobaczyć wizualizację odnowionego pokoju. Przetestuj wizualizer wnętrz i przekonaj się, jakie to proste.

Zobacz efekt przed remontem

Zakończenie remontu nie zawsze zostaje zwieńczone sukcesem. Czasami niewłaściwie dobrane kolory ścian sprawiają tak negatywne wrażenie, że domownicy decydują się na ponowne przeprowadzenie prac remontowych lub choćby naniesienie poprawek, które ulepszą wygląd wnętrza. Zdarza się i tak, że efekt remontu nie odpowiada właścicielom mieszkania, lecz z powodu braku funduszy postanawiają poczekać z wprowadzaniem zmian kilka lat, aż do momentu ponownego odnowienia ścian. Mieszkanie w nieestetycznym miejscu jest jednak frustrujące, dlatego warto zrobić wszystko, by uniknąć takiej sytuacji. Teraz jest to zresztą dużo prostsze niż kiedyś – wystarczy uruchomić wizualizer wnętrz, by podejrzeć, jak będzie wyglądało mieszkanie po zmianie kolorystyki. To bezpłatne narzędzie umożliwi Ci nie tylko dobranie optymalnego koloru ścian do stopnia nasłonecznienia i kształtu pomieszczenia. Pomoże Ci również dopasować barwę do Twoich mebli, dywanów oraz dodatków. Dzięki jego wykorzystaniu możesz zobaczyć efekt remontu, jeszcze przed jego rozpoczęciem i – w razie potrzeby – zmienić koncepcję oraz kupić inny odcień farby.

Zobacz również ᐅ  Jak ochronić stare i nowe meble?

Wizualizer wnętrz pomoże Ci ciąć koszty

W jaki sposób? Jeżeli bazując na jego wizualizacjach podejmiesz decyzję o wyborze koloru farb, nie będziesz musiał dodatkowo kupować tzw. testerów, a więc niewielkich wiaderek z emulsją do testowania barwy na ścianie. Tym samym unikniesz problemu związanego z zamalowywaniem sprawdzanych odcieni docelowym kolorem. Wystarczy, że wprowadzisz do aplikacji zdjęcia swoich pomieszczeń i zaznaczysz fragmenty wymagające malowania, aby uzyskać realistyczny obraz odmienionego wnętrza. Otrzymasz go w ciągu zaledwie kilku sekund, a następnie będziesz mógł go dowolnie zmieniać, aby uzyskać efekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas.

Wizualizer wnętrz sprawdzi się również wtedy, gdy Twoje mieszkanie jest jeszcze puste. W takiej sytuacji możesz obejrzeć wizualizacje innych, umeblowanych już mieszkań oraz skorzystać z uniwersalnych porad dotyczących zasad dobierania kolorów do specyfiki wnętrza.

Jeżeli więc planujesz remont, skorzystaj z wizualizera. Dzięki niemu unikniesz ryzyka popełnienia błędu przy urządzaniu mieszkania oraz zyskasz możliwość przedyskutowania swoich preferencji kolorystycznych w oparciu o realistyczne wizualizacje. Sprawdź jego funkcjonalności i zobacz każde z pomieszczeń w zupełnie nowych barwach!

Add your Comment